Chcete zefektivnit Vaši webovou prezentaci ? Lépe se orientovat v On-line marketingu ? Dozvědět se o jeho možnostech, specifikách a současných trendech ? Prohloubit si vědomosti a získat nové poznatky ? Zajímá Vás, jak efektivně investovat do reklamy na internetu ?

Provedeme Vás základy on-line marketingu, probereme principy a možnosti současných trendů v digitálním marketingu a reklamě na internetu s praktickými ukázkami.

Seminář je určen pro majitele, jednatele, manažery, ředitele, OSVČ, řemeslníky i živnostníky, provozovatele e-shopů - pro všechny, kteří se zabývají marketingem a obchodní činností, nebo se jen chtějí seznámit s on-line marketingem.

Marketing se musí správně dělat jak u velkých a středních firem, tak především u menších firem, živnostníků, řemeslníků i OSVČ – je to jen otázka obsahu a rozsahu.

On-line marketing má přínos pro všechny - je základem pro úspěšné a efektivní podnikání v jakémkoli oboru.

 

 


PŘEDNÁŠKY

WORKSHOPY

KOUČOVÁNÍ

Kdo jsem

Žiji tady a teď. V přítomném okamžiku. Přináší mi Bohatství, Radost, Štěstí, Úspěch, Peníze. Každý můžeme mít, co si přejeme, co chceme. Stačí udělat hlavní věc: Začít žít v přítomosti. Nežít v minulosti „Co kdyby…“, ani v budoucnosti „Až budu …“.
Nabízím Vám pomoc a podporu. Aby jste se to naučili, jako já.

Kontakt

+420 608 844 006

zlatko@zlatko.cz

www.zlatko.cz